Arnavutköy Airfel Teknik Servisi

Arnavutköy bölgesinde Airfel kombilere özel profesyonel teknik servis hizmeti.

0212 422 60 76 Sizi Arayalım

Arnavutköy Airfel Servis


Arnavutköy Airfel Servis, Teknik servis onarım bakım hizmetini verdiğimiz Airfel Kombi ve Airfel Klima arızaları için uzmanı olduğumuz hizmet ile ilgili size kurumsal garantili hizmet sunmaktayız. Hizmet bölgemizde bulunan tüketicileri onarım ve bakım ihtiyaçlarına en verimli hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.

Arnavutköy Airfel Kombi Servis

Hizmetimiz; kombi arızalarında ihtiyaç duyduğunuz onarımı, işinin uzmanlarını bulabileceğiniz servisimizde, bakım işini yaptırabileceğiniz kadrosu oturmuş olan bir işletme ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Airfel Kombi Teknik servisi, doğru bakım ve revizyon işlemini yaparak cihazın sistem olarak etkili, doğru ve verimli çalışmasını sağlar. Kombi genel durumlarının düzenli kontrolünü ve bakımlarını yaptırmayı unutmayın ve arızaların ilerleyen zamanlarda büyüyerek problem yaratmasını engelleyin.

Arnavutköy Airfel Klima Servisi

Hizmetimiz; Klima arıza ve bakım ihtiyaçlarınızda aynı gün hızlı, etkin, ekonomik çözümlerin üretimi, sıcak yaz günlerinde ya da 4 mevsim kullanılan klimaların dönemsel genel bakımlarında taleplerinize cevap vermek için uzman ekipleri ile hazır beklemektedir.

Airfel Kombi Ekonomik Kullanımı Nasıl Olmalı ?

Isıtılacak mekan için hesaplanmış olan ısı kaybına orantısız bir kombi seçimi olduğunda ; kombi devreye sıkça girip çıkacağından fayda açısından gereksiz yanma oluşur ve sonuç olarak yakıt olarak kullanılan enerji miktarı artmaktadır. Bu sebepten ötürü mutlaka hesabı doğru yapılmış ve seçimi ona uygun yapılan kombiler kullanılmalıdır. Kombileri oda termostatı ile kullanmalıyız. Oda termostatlar kombi ısıtılan mekanın tercih edilen sıcaklığa gelmesini ve o sıcaklığı muhafaza etmesi için uygun yardımcı elemanlardır. Gerekszi enerji tüketilmesine olanak vermez. Oda termostatı montaj uygulamasından evvel mutlaka doğru yerin tespit edilmesi gerekir. Oda termostatı ısı kaybı veya ısı kazanımı yüksek olan noktalara, mekan içinde güneş gören noktalara, kapı pencere yakını- yanlarına montaj edilmemelidir. Gece kullanımlarında radyatörlerin ısı ayarının düşürülmesi sarfiyatı azaltarak ekonomik olarak enerji tasarrufu sağlar. Kombi tesisat sisteminde bulunan petek (radyatör) üstlerine mermer ve benzeri materyallerin konması durumunda yakıt sarfiyatı yükselir. Mekanın bina yalıtım sistemi yakıt tasarrufunu etkileyen en önemli etkenlerden biridir. Isı yalıtımı doğru hesaplanarak kaliteli yapılmış binalarda ısı kayıpları da az olduğundan enerji tasarrufu ve yakıt sarfiyatları da az olmaktadır. Isı kaybını önlemek minimize etmek ve tasarrufu arttıtrabilmek için akşam (gece) perdeler panjurlar kapalı gündüz saatlerinde ise güneş enerjisinden yararlanabilmek için açık tutunuz. Radyatör (peteklerin) ön kısmında koltuk dolap vb. mobilyaların konması ortam içindeki ısı iletimini engelleyeceğinden enerji harcanmasını arttırarak olumsuz etki yapar. Kombi ile ısıtmak için kullanılan mekanda atıl durumdaki ( kullanılmayan ) odaların petek vanalarının kısık halde olması ve bu bölümlerin kapılarının açık olmaması yakıt tüketiminde olumlu fayda sağlar. Kombi tesisat sisteminde termosatatik vanalar kullanılırsa odalar gereksinim duyulan sıcaklarını muhafaza eder ve yakıt harcanmasını azaltır. Mekan ısısının çok artması ile mekan pencere cam açarak havalandırmak yerine tesisat (radyatör) vanaları kısılarak ortam sıcaklığı azaltılmalıdır.
Arnavutköy Airfel Servisi

Garantili Servis

Servisimiz dahilinde montajı yapılan yeni parçaların tümü 1 yıl garanti kapsamındadır.

Deneyimli Ekip

Profesyonel ekibimiz Airfel kombilerdeki arızalarda yılların deneyimine sahip.

Mutlu Müşteriler

Önce müşteri memnuniyeti! Servis öncesi ve sonrası memnun kalmanız için tam destek.

Tecrübe Geçmişi

Kombi servisi olarak 18 yıllık tecrübemize güveniyoruz. Her gün sizinle büyüyoruz.

ACİL SERVİSE Mİ İHTİYACINIZ VAR?